KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186065
nr 1518 6065
Anders Radhe
(1940-2006), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1977. Olja på duk, 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 52x66 cm
Anders Radhe, svensk bildkonstnär född 1940, död 2006.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:55:38
26/1 19:45:50
100 kr
29/1 12:09:20